دانلود کتاب صوتی سه دختر حوا

دانلود کتاب صوتی سه دختر حوا

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

دانلود کتاب صوتی سه دختر حوا

13,500 تومان قیمت

دانلود کتاب صوتی سه دختر حوا


دانلود کتاب صوتی سه دختر حوا

عنوان کتاب: سه دختر حوا

نویسنده: الیف شافاک

مترجم: مریم طباطباییها

گوینده: مریم راعی

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 51

حجم کل فایل ها: 460 مگابایت

مدت زمان پخش: 20 ساعت و 43 دقیقه

زبان: فارسی

توضیحات:

کتاب صوتی سه دختر حوا، نوشته‌ی نویسنده‌ی ترکیه‌ای، الیف شافاک است. الیف شافاک را اغلب به خاطر کتاب صوتی زیبای ملت عشق به یاد داریم. همچنین قلم زیبا و طبع شاعرانه‌ی او برای همیشه برای ما شناخته شده‌ است. در این کتاب صوتی نیز، بار دیگر از روح لطیف و شاعرانه‌ی نویسنده شگفت‌زده خواهیم شد. کتاب صوتی سه دختر حوا در دسته‌ی پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های این نویسنده است.

اختلاف بین سنت و مدرنیته. شاید در طی سال‌های اخیر، این چند کلمه را زیاد شنیده باشید، اغلب ما حتی در زندگی روزمره‌مان و در تقابل با نسل گذشته، آن را با گوشت و خون حس کرده‌ایم. حالا الیف شافاک در کتاب صوتی سه دختر حوا، به سراغ همین مسئله رفته است و سعی دارد تا این اختلاف بین سنت و مدرنیته را با نگاهی دیگر به ما بشناساند.

در این کتاب صوتی، زندگی سه دختر با نام‌های پری، مونا و شیرین روایت می‌شود. که هر کدام باور و اعتقادی متفاوت دارد و در جامعه‌ای منحصر به فرد زندگی می‌کند. روند روایت داستان، غیر خطی‌ست و در آکسفورد و استانبول، در بازه‌های زمانی متفاوت رخ می‌دهد.

بخشی از کتاب سه دختر حوا:

- ابن عربی چه گفته است؟ آنچه ما داریم کاروان عشق است. کاروان به هرسو که برود ما به همان سو می‌رویم، مستقر نشو، دلسرد نشو، فکر نکن که همه چیز را می‌دانی و به همه جا رسیده‌ای، به هیچ گروه، هویت، جماعت و هیچ قومی وابسته نشو. همه اشتباه می‌کنند و متعجبت خواهند کرد. تو تنها باش. تک و تنها. نه برای ماندن که برای رفتن. فقط رفتن ...

- همه‌ی زندگی یعنی گشاده‌رویی برابر رنج‌ها و فهمیدن حکمت و علت آن‌ها، یاد گرفتن به معنای فهمیدن، فهمیدن به معنای آزاد شدن.، اینکه ورای وجود خودت به یک نفر وابسته باشی مانند اسارتی دیوانه‌وار است و اگر بیش از حد خودت را به عشق یا باور پایبند کنی. همه چیز به خودخواهی تبدیل می‌شود.

چه دلیلی برای شنیدن یک کتاب صوتی بزرگتر از افزایش آگاهی و عمیق‌تر شدن بینشمان است؟ وقتی به کتاب صوتی سه دختر حوا گوش می‌کنیم ریشه‌ی بسیاری از تعارض‌ها و مشکلاتمان را در زندگی پیدا می‌کنیم. کتاب صوتی سه دختر حوا با لحن لطیف و زیبایی که مخصوص الیف شافاک است، به ما کمک می‌کند تا گسل‌هایی که بین خودمان و افرادی که با ما تفاوت دارند، ساخته‌ایم از میان برداریم.

 

 

 

 

 

فروشگاه آنلاین محصولات فایلی

پشتیبانی خرید:

09332126947

nradownload@yahoo.com

خرید

پرداخت آنلاین
mouse corsair

دوره استراتژی قدرتمند PTC

299,000 تومان

مشاهده دوره